Anasayfa

 KRİSTALLERİN PRESTİJ GÜCÜ
Temel amacımız çeşitli sektöründe faaliyet gösteren firmaların şirketlerinin reklam ve tanıtımlarını yapmaktır.  

İster şirket logonuz yada şirketiniz bünyesinde hazırlanmıs olan bir proje veya binanın 3D modellemesi yapılarak lazer baskı tekniği ile bu kristal küplerin içine yerleştirilir. 

Bu kristaller farklı şirket ve firma sahiplerine takdim edildiği taktirde firmanıza etkileyici ve kalıcı bir prejtij sağlayacaktır.

Markanızı dahada ileri taşımak için ister logonuz istersenizde sizi ve markanızı yansıtacak obejeleri Laser tekniği ile kristal prizmaların içine 3 boyutlu olarak yerleştirilmektedir.

Şirket/Firma sahiplerineveya personeline şirketinizi tanıtıcı promosyonlar vermek istiyorsanız bu kristal parlaklığındaki ürünler tam size göre.


Ürün ya da hizmet tanıtımı için asli hedeflerinizi gerçekleştirmek; ancak profesyonel destek almakla mümkündür

Biz Kristagraf olarak şirketinizin ait olduğu sektör dalında gere logonuz veya şirketinizi yansıtan oblejeri ölümsüz kılacak bu kristaller ile sizin prejtijinizi yükseltmenizi hedefliyoruz.Sıra dışı… ilginç… şık ve göz alıcı. Size özel tasarımlarla sadece sizi simgeleyen ve siz değerli müşterilerimizi farklı kılan estetik çözümlerle süslemeye yeni bir boyut kazandırıyoruz. 

Promosyon müşterilerinize verdiğiniz birer hediyedir. Hediye ne kadar etkili ve kaliteli olursa o kadar amacına ulaşmış demektir. şirketinizi yansıtan bu promosyon ürünüyle sizlere kaliteli ve akılda kalıcı tanıtım yapma fırsatı sunuyoruz.

Firmamızda  özel 3D tasarım ve isme özel tasarım yapılmaktadır.Şirket çalışanlarınıza kendilerini özel hissetmelerini sağlamak amacıyla içerisinde çalışan isimlerinin ve  sizin logonuzun bulunduğu bu objeler ile onlara başarı ödülü verip motivasyonlarını arttırabilirsiniz.

Firmamız tarafınca üretilen ürünler birinci sınıf kalite ile üretilir.Zaman içerisinde kristal içerisine işlediğimiz logo veya 3D çalışmalar sürtünmeye maruz kalmaz ömür boyunca kullanılabilecek oblejere dönüşür.